وسترن یونین چیست؟

وسترن یونین سیستم انتقال پول به تمام نقاط جهان به صورت آنی و لحظه ای می باشد. وسترین یونین در سال ۱۸۵۱ میلادی ابتدا بصورت شرکت خدمات تلگراف در ایالات متحده آمریکا تأسیس شده و به مرور زمان خدمات جدید و مبتکرانه ای را به جهانیان عرض نمود و با داشتن بیش از ۵۰۰ هزار نمایندگی در ۲۰۰ کشور یکی از بزرگترین سیستم های مالی دنیا به حساب می آید. شما می توانید بدون داشتن حساب بانکی از خدمات وسترن یونین برای ارسال و دریافت پول استفاده کنید. برای استفاده از خدمات وسترن یونین ملزم به پرداخت کارمزد به این شرکت هستید که می توانید مشخص کنید کارمزد را فرستنده پرداخت کند یا از گیرنده کسر شود. یکی از مزایای استفاده از وسترن یونین سرعت انتقالات آن است که می توانید حتی در کمتر از یک دقیقه پول تان را ارسال یا دریافت کنید.

به دلیل تحریم بودن کشور ایران کاربران ایرانی نمی توانند به صورت مستقیم از خدمات این شرکت استفاده کنند به همین منظور افران پی این سهولت را فراهم نموده تا شما بتوانید که انتقال و دریافت خود را از سرتاسر جهان با خیال آسوده و مطمئن انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از این خدمات سوالات خود را از طریق چت زنده، تیکت و یا ایمیل از ما بپرسید.

western union 1 e1660684961806
[ums-login-popup title="ورود / عضویت" color="#fff" title_account="حساب کاربری" padding="10px 10px" background="blue" border_radius="8px"]